Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 20.05.2024 - 21:55:12 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
UPC v BA  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.11.2006 19:23 • cucu
ahojte, vedel by mi niekto povedat co je s kablovou televiziou UPC direkt v ba? nejde vobec ziaden program. dakujem :)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Uz to nabehlo ... normalne som ...  
21.11.2006 10:40 • anonym
Uz to nabehlo ... normalne som si vecer cital knihu ;-)
 
 
 
Pekné bludy z TASSu.  
21.11.2006 09:33 • dhfg
Ako píšu súdruhovia z TASR, konečne sa v tlači stierajú rozdieli medzi verejnou a privátnou telekomunikačnou sieťou. Vedia o tom tí platiaci zákazníci? Je vo verejnom záujme poškodiť sieť UPC? Kto má dojem a kto neovláda pojem?
 
 
 
správa TASR  
21.11.2006 07:50 • JFK
V pondelok v popoludňajších hodinách vypadla v značnej časti Bratislavy káblová televízia a internetová služba Chello. Podľa UPC neznámy páchateľ poškodil optickú sieť.
Spoločnosť UPC Broadband Slovakia oznámila, že v dôsledku úmyselného poškodenia optickej siete neznámym páchateľom pri Prístavnom moste došlo v pondelok v popoludňajších hodinách k dočasnému prerušeniu poskytovania služby káblovej televízie a internetu chello vo východnej časti Bratislavy (Ružinov, Dolné Hony, Vrakuňa, Vajnory a Podunajské Biskupice).
Podľa najnovších informácií je škoda väčšieho rozsahu, než sa pôvodne ukazovalo. "Oprava bude trvať zrejme celú noc, preto televízny signál a pripojenie na internet nepôjdu s najväčšou pravdepodobnosťou skôr ako v ranných hodinách," povedal hovorca spoločnosti Jaroslav Kolár.
Práce na odstránení poruchy komplikuje to, že poškodená časť sa nachádza priamo v konštrukcii Prístavného mosta.
Spoločnosť podľa Kolára zároveň podáva trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za úmyselné poškodenie verejnej telekomunikačnej siete.
TASR
 
 
 
UPC direkt  
21.11.2006 00:15 • LEto
a káblovka sú asi dve rozdielne služby, ale zakazníkovi je to jedno. Keď to prekopli vo Veľkej dedine tak to prestalo tiež ísť vraj aj pod Zoborom či Dubňom. Kvalita ich siete je tým povestná. A ich infolinka tiež. Aspoň touto cestou ich pozdravujem. Ja som zdravý bo ich služby u nás nie sú dostupné a čo vy zachovate si tiež svoje zdravie?
 
 
 
pri pristavnom moste maju vraj ...  
20.11.2006 20:02 • anonym
pri pristavnom moste maju vraj problem s optikou... nejde ani chello ani KTV v casti BA
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist